Modern Art & Design 660
Huutokauppa: 19.−20. marraskuuta 2024
Important Winter Sale 661
Huutokauppa: 11.−13. joulukuuta 2024

PARTI BÖCKER, 16 st, mest konsthantverk, bla "Svenskt Silversmide" av Kersti Holmquist, Laholm 1995.

Även bla "Antique Watches" av TP Camerer Cuss, 1976, "Empiren i Sverige" Udevalla 1991, "Diamanter" 1982, "Carl Fabergé" av A Kenneth Snowman, 1989, "Collecting Glass" av Norman W Webber. Olika typer av bokband.

Slitage, några pappersomslag med skador, ej genomgångna.

Lähtöhinta
1 500 SEK