Gafflar av olika storlek, bla 8 smörgåsgafflar "Gammal fransk", skedar av olika storlekar, bla 12 teskedar modell "Greque", 8 dessertskedar modell "Gammal fransk. L 10-21.
Slitage, några med bucklor och sneda tenar, gravyr av initialer på de flesta.