KARMSTOL, Axel Larson, Bodafors, 1900-tal

Betsat trä. Sits i väv med geometriskt mönster i ljusrosa och beiget.

Slitage. Fläckar. Repor. Nagg.

Lähtöhinta
2 500 SEK