PARTI DIVERSE, 16 delar, silver/stearlingsilver, 1900-tal. Tot vikt ca 490 g

Moccaskedar, skål(stearlingsliver), coaster, bägare (Etiopen) samt ljusstake. Ljusstake H 8. Etui till skedar medföljer.

Slitage. Skedar bär gravyr. Skedar med sliten förgyllning. Skål med buckla på kant. Ljusstake med fylld fot, coaster med plastfot.

Lähtöhinta
1 500 SEK