12 st bordsgafflar, 12 st bordsknivar med rostfria blad, såsslev, uppläggingssked, slev, salladssked, 12 skedar, 12 dessertskedar, tårtspade, 12 plockgafflar, 12 smörgåsgafflar, 7 sillgafflar.
Slitage, repor.