Kellot
335254

FICKUR, silverboett, Johan Lindquist, Stockholm, Gustaviansk, 1700-tal.

Emaljerad urtavla med romerska siffror. Diam 6.

Slitage, repor, buckor, skador efter nyckel vid nyckelhål. Ej funktionstestad.

Lähtöhinta
4 000 SEK