JALUSIESKÅP/BYRÅ, Tranås Kontorsmöbler, 1900-talets början.

Ek. Med jalusi, bakomliggande utdragbart fack. 4 lådor. Märkt i översta lådan. L 60, B 55, H 110. Nyckel finns.

Slitage. Löst beslag. Repor. Hack. Krackelerad ytbehandling. Tredje lådan går ej att öppna.

Lähtöhinta
3 000 SEK