KUNGLIGT MINNESALBUM OCH 3 TIDSKRIFTER, England 1897 resp 1901 och 1902.
Minnesalbum " Her Majesty´s Glorious Jubilee, 1897", tidskrifterna "The Sphere", The Graphic", "The Illustrated London News", om Drottning Victorias död och begravning, Kung Edward VII:s kröning.
Slitage, riss, smärre skador, ej genomgångna.
Onko sinulla vastaava esine jonka haluat arvioituttaa?