LUDVIG WÄSTFELT, fotografier, 5 st. Några bär djuptryckstämpel från hans ateljé och ett par dat år 1921 o 1922.
Parti av Kvickkjokksfjällen, Parti från Aliskojokk, Parti från Rapadalen, Parti från Sourvajar samt ett ej namngivet. 16,5x22,5 och 22,5x16,5.
Rispor och repor. Slitage.