Online-teemahuutokaupat
Ceramic design by Kyllikki Salmenhaara E1118
Huutokauppa:
Carl Oscar Borg – Depicter of the American West F582
Huutokauppa:
Franco Costa F574
Huutokauppa:
Classical Antiques F577
Huutokauppa:
Helsinki Winter Sale F504
Huutokauppa:
Selected Gifts E1128
Huutokauppa:
Curated Timepieces – November F529
Huutokauppa:
Josef Frank and Friends – Winter Edition F534
Huutokauppa:

SAMLING SILVERMYNT OCH MEDALJER, 15 st.

50 kr, 1975. 200 kr Carl XVI Gustaf 1996. 5 kr, Gustaf VI Adolf, 1966. Medalj, förgylld, Carl XIV Johan. 2 kr, Gustaf V, 1939. 200 kr, 1999. 5 kr, Gustaf VI Adolf, 1971. Medalj, 2010. 200 kr, Carl von Linné, 2007. 3 st 5 pounds, 2009/2010. 2 pounds, 2012. Medalj, Europa. Beijing Olympiad, 2008.

Smärre repor.

Lähtöhinta
1 500 SEK