1956, 1 st. 1958, 2 st. 1959, 2 st. 1960, 11 st. 1961, 26 st. 1962, 16 st. 1963, 21 st. 1964, 28 st. 1965, 34 st. 1966, 44 st.
Bruksslitage, skador, ej fullständigt genomgångna.