Bägare, förgylld invändigt. 2 servettringar. uppläggningssked. Bordssked. 6 askfat. 2 uppläggningsskålar. L 4,5-21, h 2,5-14.
Bruksslitage, gravyr, repor, 2 delar med bucklor, en del med skada.