Korut
324992

DAMARMBANDSUR, med länk av 18k guld, Eiger, Incabloc, Swiss. 1900-talets mitt. Tot vikt 17 g.

Manuell. Säkerhetskedja. L ca 16.

Bruksslitage. Ej funktionstestad.

Lähtöhinta
4 000 SEK