Italiensk skola 1600/1700

Italiensk skola 1600/1700

OKÄND KONSTNÄR, italiensk skola, olja på duk, sent 1600-tal.

Stilleben med frukter, blommor och djur. Bär sign J Padilla. 89 x 130.

Uppfodrad duk. Retuscher. Krackeleringar. Märken efter tidigare montering. Lagningar. Rispor.

Lähtöhinta
20 000 SEK