Modell fransk lilja. 4 av Johan Petter Hjulström Västerås 1866. 7 av Axel Gerhard Sundberg Västerås 1902-03. 1 av Otto Wilhelm Kjellberg Västerås. L 13.
Slitage. Repor. 5 med monogramgravyrer. Bucklor.