En kaffesked med otydl stmpl, 1797. 5 mindre skedar, 1 såsslev, 2 serveringsskedar, 3 kaktänger, 2 sockertänger, 1 serveringsspade samt trancherbestick, ett par, delvis med rostfritt stål (vikt 220 g). L 11 - 31.
Bruksslitage, böjda delar, bucklor.