Okänd konstnär 1800/1900-tal

Okänd konstnär 1800/1900-tal

OKÄND KONSTNÄR, textilmålning, Kina, 1800/1900-tal.

Väggfält med sex textilmålningar med motiv av fåglar och växter. Tot 93x192.

Skador. Lagningar.

Lähtöhinta
2 000 SEK