Modern Art & Design 660
Huutokauppa: 19.−20. marraskuuta 2024
Important Winter Sale 661
Huutokauppa: 11.−13. joulukuuta 2024

DUMB WAITER, England, 1800-talets slut

Mahogny. 3 etage. Skurna gavlar. Övre planet höj- och sänkbar. L 85,5, B 40, Tot h 115.

BRuksslitage. Märken och repor.

Lähtöhinta
3 000 SEK