UPPLÄGGNINGSBESTICK, 7 delar, pläter, Sheffield, England. 1900-talets första hälft.

Uppläggningsbestick för fisk trancheringsbestick för kött. I shatull av trä. L 25-38. Nyckel finns.

Bruksslitage.

Lähtöhinta
2 000 SEK