SKRIVBORDSSTOL, "Oxford", modell 1270, Arne Jacobsen, Fritz Hansen, 1970.

Fast stoppad klädsel i blårandig ylleshagg, stomme i borstad aluminium, femdelad fot, snurrbar, etikettmärkt.

Slitage. Skador på klödsel. Senare borstad stomme.

Lähtöhinta
3 000 SEK
Luo tili Bukowskilla
  • Aloita myyminen ja ostaminen
  • Tallenna suosikkiesineitä
  • Tallenna hakuja
Onko sinulla jo asiakastili?