CIGGARETTSKRIN, silver, Atelje Borgila, Stockholm 1941. Totalvikt 780 g.

Trappstegsformad klack med bård, invändigt träfodrat. L 24, b 11,5, h 2,5.

Slitage, repor.

Lähtöhinta
5 000 SEK