Automatisk, silverfärgad urtavla med streck, plexiglas, datum, diam 34mm, serienr R420311 Refnr 16030, jubileelänk, stål, viklås, l 18, refnr 62510 H. Cert, kvitto samt kopia på värderingsintyg medföljer.
Ej funktionstestad. Slitage. Repor på glas. Armband med kraftigt slitage. Repor på boett.