Atelier Fauni

(Suomi, Syntymävuosi 1952)
Atelier Fauni
(Suomi, Syntymävuosi 1952)

FIGURER, 4 st, Mumin, bl.a. Atelier Fauni, 1960/70-tal.

Lilla My. h 10.
Två figuriner i keramik, Muminmamma och pappa. H 5-6.

Slitage.

Lähtöhinta
2 000 SEK
Kuvan käyttöoikeudet