Väska, "Vintage Web Boston Bag" i svart läder med texil detalj i rött och grönt. Avtagbar och justerbar axelrem. Ljust foder med tre fickor, en med dragkedja. Tellikor stämplade "Gucci". Märkt "GUCCI MADE IN ITALY". L 34, B 20, H ca 25, exklusive handtag. Nyckelring, "Sam" från Gucci medföljer.
Bruksslitage. Foder med fläckar.