Online-teemahuutokaupat
Helsinki Winter Sale F504
Huutokauppa:
Selected Gifts E1128
Huutokauppa:
Curated Timepieces – November F529
Huutokauppa:
Josef Frank and Friends – Winter Edition F534
Huutokauppa:
Jern's Weapon Collection E1122
Huutokauppa:
A Swedish Private Collection F578
Huutokauppa:
The Beautiful Line F593
Huutokauppa:
Design Jewellery Online E1100
Huutokauppa:

VÄSKA samt NYCKELRING, "Boston Bag", Gucci, Italien.

Väska, "Vintage Web Boston Bag" i svart läder med texil detalj i rött och grönt. Avtagbar och justerbar axelrem. Ljust foder med tre fickor, en med dragkedja. Tellikor stämplade "Gucci". Märkt "GUCCI MADE IN ITALY". L 34, B 20, H ca 25, exklusive handtag. Nyckelring, "Sam" från Gucci medföljer.

Bruksslitage. Foder med fläckar.

Lähtöhinta
4 500 SEK