BORDSSURTOUT, silver, Joseph Angell I & Joseph Angell II, London, 1832/33.

Fyra glasflaskor. H 20. Fylld underrede.

Slitage. Locken till flaskorna senare samt med bucklor. Nagg under locken.

Lähtöhinta
3 000 SEK