SPEGEL MED BORD, nyrokoko, sent 1800-tal.

Bronserat. Genombrutet krön med blomsterdekor samt figurscen. Bord med marmorskiva. L 70. B 35. Total H ca 230.

Skador. Slitage. Bronsering med skador.

Lähtöhinta
2 000 SEK