SOFFGAVLAR, ett par, gjutjärn, Skoglund & Olson Gefle,1900-talets första hälft/mitt.

Genombrutna gavlar. Vitmålade. H 80.

Slitage. Märken och repor. Senare bemålning.

Lähtöhinta
1 500 SEK