SPEGELLAMPETT, gustaviansk stil, "Meunier", IKEA's 1700-tals kollektion, 1900-talets slut.

Rektangulär form, förgylld och bronserad. Kröndekor i form av rocaille. Fasettslipat glas. Svängda ljusarmar. B 56, h 70.

Bruksslitage.

Lähtöhinta
4 000 SEK