Tina
297983

KAFFE och TESERVIS, 5 delar, tenn, just Andersen, Danmark.

Kaffekanna med handtag lindat med svart läder. H 20. Kaffekanna med handtag lindat i rotting. H 18. Tekanna med handtag i rotting. H 15. Sockerskål och gräddkanna. H 5-6.

Tekanna med skador. Slitage. Repor.

Alkuperä - Provenienssi

Lähtöhinta
3 000 SEK