Modern Art & Design 660
Huutokauppa: 19.−20. marraskuuta 2024
Important Winter Sale 661
Huutokauppa: 11.−13. joulukuuta 2024
Kellot
297147

HERRFICKUR, 18k guld, urtavla o ur märkt Girard a Geneve. 1900-talets första hälft. Tot vikt 71g.

Vit urtavla med romerska siffror, liten sekundvisare, diam 4,6. Boett och urtavla nr 38853. Nyckel finns.

Ej funktionstestad. Slitage. Bucklor.

Lähtöhinta
2 000 SEK