18 matskedar. 12 fiskknivar. 12 fiskgafflar. 18 fruktknivar. 18 efterrättsgafflar. 18 teskedar. 18 moccaskedar, förgyllda. 4 pastejknivar. Kniv. 2 såsskedar. Soppslev. 2 ströare.
Gravyr. Slitage. Repor.