Matta, rya, Sverige 1900-talets senare hälft. Ca 297 x 162.

Randmönster i olika blå, lila och gröna nyanser.

Ställvis hårt slitage, smutsig, fläckar.

Alkuperä - Provenienssi

Harry Schein

Lähtöhinta
1 800 SEK