ERIK OLSON, mapp med 3 st färglitografier samt bok och katalog.
"En sökares vandring". Oramade kompositioner, sign, dat 1977 o numr 85/300. Bladstrl 33x39. Även bok numr.
Obetydligt slitage. Bok och katalog ej genomgångna. Låda med slitage och ytsmuts.