SKULPTUR, parian, England, 1887.

Porträttbyst av drottning Victoria av England. Märkt Jubilee 1887. H 43,5.

Avslagen krona(saknas). Slitage. Fläckar. Nagg.

Lähtöhinta
1 500 SEK