Muut
291638

August Strindberg

(Ruotsi, 1849-1912)
August Strindberg
(Ruotsi, 1849-1912)

MINNESTALLRIK, tenn, över August Stindberg, utgiven av Dramaten. 1900-talets andra hälft.

Rund med porträttbild av Strindberg. Diam. 21. Häfte om Strindberg medföljer.

Obetydligt slitage.

Lähtöhinta
2 000 SEK