Man med resväska, 1950-tal. Munk med gris. 1910-tal.
Bruksslitage. Märken och repor. Färgslitage. Hjulen sneda och och trasiga på munkvagnen. Mekanisk funktion ej kontrollerad. Nyckel saknas.