LINDORM LILJEFORS, mapp med 5 färglitografier, sign o numr.
Samtliga numrerade 85/360. 1967-77. "Rådjur, vinter", 41 x 49,5. "Tjäderjägare", 37 x 52. "Älgar på ståndet", 38 x 52. "Knipskytt", 34,5 x 52. "Grytjakt på räv", 39 x 52.
Hanteringsveck. Mapp med skador.