STOLAR, 4 st, "Q-serien", Olle Andersson, Offecct, 1900/2000-tal.

Sits och rygg i formgjutet kallskum med Pullmaflex fjädersystem. Klädda med benvit skinnklädsel. Ben i krom. Två etikettmärkta.

Bruksslitage, fläckar och skador. Något anlupen benställning.

Lähtöhinta
1 500 SEK