DOSOR, silver, 6 st, bland annat GAB, Stockholm 1937. Tot vikt ca 243g.

Diverse dosor. Några med utländska stämplar.
L 9-7, B 5-5,5, h 2-1,5.
Diam 7,5-4, h 1.

Bruksslitage.

Lähtöhinta
1 500 SEK
Luo tili Bukowskilla
  • Aloita myyminen ja ostaminen
  • Tallenna suosikkiesineitä
  • Tallenna hakuja
Onko sinulla jo asiakastili?