"Visit Israel", för Gram Posters 1967, bladstrl. 64x49; Kim See, monokrom studie av man och kvinna, tryckt för Asgrove BCD, bladstrl. 48x67; samt Gunilla Rudling, kvinna med stor hår, polykrom, tryckt för Malifax posters, bladstrl. 69x50.
Smärre slitage, rispor och repor, enstaka veck och kantstötningar. Oramade.