Ask. Fyra stolar med brunt konstläder. Bord med två uppfällbara skivor á 28. L 170, b 90, h 68.
Bruksslitage. Ställvis med skav på sits och rygg. Ett bakstycketyg med reva. Bordsskiva med mindre skador.