Muut
282660

PIPSTÄLL med PIPOR, 4 st, 1800-tal.

Mahogny. Låda i sargen med diverse pipdelar och tillbehör. B 47, h 100.

Ställvis slitage. Repor. Hål. Lagning.

Lähtöhinta
1 500 SEK