OKÄND KONSTNÄR, 2 st, kopparstick, trol 1700-tal.

Kopparstick efter äldre förlaga, troligen 1700-tal, med landskapsmotiv, troligen de Both. Märkt "Ciré du Cabinet, d'après le tableau orginal de Both". 23x20cm.
Kopparstick efter äldre upplaga, med landskapsmotiv från Orienten. Märkt "Ciré du Cabinet, d'après le tableau orginal". 23x20cm.

Fuktfläck. Gulnad. Slitage. Ej examinerad ur ram. Glas skadat.

Lähtöhinta
2 000 SEK