Robert Lundberg

(Ruotsi, 1861-1903)
Robert Lundberg
(Ruotsi, 1861-1903)

ROBERT LUNDBERG, tillskriven, olja på duk. Osignerad.

Modellstudie. 53x78.

Smärre fläckar, krackelyrer. Lös i ramen.

Lähtöhinta
4 000 SEK