KAFFESERVIS, TESERVIS och MOCCASERVIS, 72 delar, porslin, Hackefors, 1900-talets mitt.

11 kaffekoppar med fat. 12 tekoppar med fat. 7 moccacoppar med fat. 12 assietter, 11 mindre assietter. Tekanna, sockerskål samt gräddkanna. 2 ljusstakar. 4 skålfat samt gallerfat. 3 uppläggningsfat. 2 kaffefat medföljer.

Bruksslitage. Nagg.

Lähtöhinta
1 800 SEK