Kellot
277398

BORDSPENDYL, Louis XVI-stil. Frankrike, sekelskiftet 1800/1900.

Pattinerad metall, urhus med emaljerad tavla och flankerande dam, på stensockel. L 44, b 14, h 33. Pendel finns. Nyckel finns.

Bruksslitage, repor.

Lähtöhinta
3 000 SEK