Tillbringare.
2 terriner med lock.
10 kaffekoppar + 2 fat.
6 tekoppar med fat.
Såssnipa.
Såsskål.
5 djupa uppläggningsfat.
5 flata uppläggningsfat.
2 rombformade uppläggningsfat.
Uppläggningsfat.
Runt uppläggningsfat.
13 djupa dessertallrikar.
13 assietter.
18 tallrikar.
12 djupa tallrikar.
12 mindre assietter.
Bruksslitage. Nagg. Sprickor.