11 mattallrikar, 12 djupa tallrikar, 8 kaffekoppar med fat, 10 assietter, 2 kandelabrar, 1 kanna, 1 såssnipa, 1 kaffekanna, 1 sockerskål, 1 mjölkkanna, 2 små serveringsfat, 1 terrin med lock.
Bruksslitage, krackelyr, missfärgningar.