VASER/YTTERFODER, 3 st, Carl Harry Stålhane, samt Vallåkra, 1900-talets andra hälft.
Vas med geometrisk dekor och mörk glasyr, Carl Harry Stålhane, Ateljé, h 15. Liten vas med gul glasyr, Vallåkra, h 8,5. Ytterfoder Carl Harry Stålhane, h 13.
Slitage.
Onko sinulla vastaava esine jonka haluat arvioituttaa?